top of page

Melamin Kaplı Yonga Levha.

Melamin kaplı yonga levhalar (MKYL), emprenye edilmiş dekor kâğıdı ile yonga levhanın sıcaklık ve basınç altında belirli bir süre ile preslenmesi sonucunda ortaya çıkan ahşap bazlı dekoratif plakalardır. Yaklaşık 200 dekor ve 13 farklı presi sacı ile farklı kalınlık, en ve ebatlarda üretilerek mobilya, ofis ve iç mekanlar için çeşitli kullanım olanakları sunmaktadır.

Kullanım Alanları
Yatak odası Takımları, Çocuk Odaları, Mutfak Dolapları, Yemek Odası Takımları, Genç Odaları, Ofis Mobilyaları, Gömme Dolaplar, Vestiyer, Tv Üniteleri, Banyo Dolapları, Dresuar, Mutfak Masa ve Sandalyeleri, Portmantolar, Tv Sehpaları, Yatak Başları ve Tabanları, Konsol, Bankolar, Toplantı Masaları olmak üzere mobilya sanayisinde kullanılır.

Hacim Bölücüler, Eğlence Yerleri, Kütüphaneler, Bürolar, Fabrikalar, Beyaz Eşya Üst Tabla, Stüdyolar, Butikler, Bankalar, Asansörler, Fuar Alanları, Muayenehaneler, Eğitim Alanları, Yat ve Kayık Malzemleri, Oteller olmak üzere yapı malzeme sektöründe kullanılır.

Yüzey Baskıları
Ayna Parlaklığı (HG), Pürüzsüz Düz Yüzey(P), Ahşap Strüktür(AY), Meşe Strüktür(MS), Kum Dokulu(KB), İnce Kum Dokulu(B), Doğal Görünümlü(DS), Kısa Kesit Çizgili(S), Dişbudak Strüktür(D), Derin Dokulu Ağaç Strüktür(WL), İpek matı(SM), Tekstil Yüzey(TY), Derin Ağaç Yüzey(BW).

Melamin Kaplı Yonga Levha.

Yuksek kaliteli sunta levha

bottom of page